Autorzy
Czas i koszty dostawy
Realizacja zamówienia

W przypadku płatności przelewem lub płatności online produkt/produkty wysyłamy do 14 dni po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie. Przesyłki dostarcza firma InPost Paczkomaty Sp. z o.o. oraz InPost Express Sp. z o.o. (za pośrednictwem R2G Polska Sp. z o.o. operator logistyczny apaczka.pl).

Dostawa produktów

Czas dostawy zajmuje zwykle do 2 dni roboczych. Całe zamówienie wysyłane jest w jednej paczce. Koszt dostawy pokrywa Zamawiający. Koszt dostawy wynosi:

- w przypadku paczkomatów 13,13 zł brutto i obejmuje ubezpieczenie przesyłki o wartości do 5 000 zł w kwocie 1,85 zł brutto (InPost Paczkomaty Sp. z o.o.),

- w przypadku kuriera 13,00 zł brutto i obejmuje bezpłatne ubezpieczenie przesyłki o wartości do 5 000 zł (InPost Express Sp. z o.o.).

Całkowity czas realizacji zamówienia (wraz z dostawą) wynosi do 16 dni roboczych. Jeśli produkt nie jest aktualnie dostępny w sklepie lub dostępny jest w niewystarczającej ilości prosimy o kontakt.

Dostawy produktów realizowane są wyłącznie na terenie Polski. Adresy paczkomatów dostępne tutaj.

Grafiki ze strony www.inpost.pl

  

 

O pracowni

Bez pośpiechu… czyli droga do spełnienia

Podstawą naszej pracy jest potrzeba i próba zatrzymania się, wyciszenia, dotarcia do wnętrza siebie i zrozumienia, a także przeżycia emocji, które towarzyszą nam na każdym etapie naszego życia. Chęć poznawania siebie i odnajdywania swojego miejsca w otoczeniu oraz poszukiwanie harmonii i bezpieczeństwa są nieodłącznym elementem naszej pracy.

Ulga i radość jakie następują  po uwolnieniu się od żalu i strachu, uczucie przepływu, wdzięczności, a na końcu spełnienie, które towarzyszą nam w pracy, wzmacniają nas, motywują i budują chęć świadomego tworzenia piękna…

Naszą pasją jest linoryt - tradycyjna technika rzeźbienia w linoleum stanowiącym matrycę, technika którą zajmujemy się od kilkunastu lat. Do rzeźbienia używamy narzędzi zwanych dłutkami, które umożliwiają nam „wyrycie” wzorów. Nasze odbitki wykonujemy na prasie ręcznej używając czarnej i kolorowej farby drukarskiej. Powstające w ten sposób grafiki są czasochłonne ale dają oryginalne efekty wizualne i dodają klimatu miejscom, w których są prezentowane.

Pracownia artystyczna „Bez pośpiechu” jest miejscem realizacji naszych pomysłów i marzeń. Jest miejscem kreacji i spełnienia, jest wyrazem szacunku wobec własnej tożsamości i jest zgodna z filozofią slow life. Jeśli bliska jest ona również Tobie, powiedz nam o tym…

Jesteśmy członkami Stowarzyszenia Międzynarodowe Triennale Grafiki w Krakowie.

 

Grafiki dostępne są również w sprzedaży bezpośredniej. Na indywidualne spotkanie (prezentację grafik/zakup) można umówić się w Gorlicach lub w Krakowie. Zapraszamy do kontaktu :)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl